Oferta dla placówek

szkoła pływania dzieci

Szkoła Pływania Alice Swim ma przyjemność zaprosić przedszkola, szkoły i firmy do skorzystania z naszej specjalnej oferty szkolenia pływackiego. Jesteśmy doświadczoną placówką, która oferuje profesjonalne zajęcia nauki pływania dla różnych grup wiekowych.

Nasi wykwalifikowani trenerzy prowadzą zajęcia dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego projektu, omawiając założenia programu z właścicielami, dyrekcją placówek edukacyjnych lub menadżerami firm. Analizujemy oczekiwania grupy docelowej i wspólnie definiujemy cele, jakie chcemy osiągnąć. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu do nauki pływania, zapewniając bezpieczeństwo i komfort podczas zajęć. Dbamy o dogodne terminy i godziny zajęć, aby dostosować się do Państwa potrzeb.

Posiadamy bogate doświadczenie w współpracy z placówkami edukacyjnymi i firmami. Nasz autorski program "OD NIEMOWLAKA DO PŁYWAKA" pozwala dzieciom rozwijać swoje umiejętności pływackie w sposób efektywny i przyjazny. Wierzymy, że nasze indywidualne podejście gwarantuje usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej wielkiej rodziny pływackiej! W celu uzgodnienia szczegółów skontaktuj się z nami.

kontakt

Adres

ul. Leśna 36C / 4, 81-549 Gdynia

Kontakt

biuro@aliceswim.pl

+48 501 518 461

Ważne

Polityka prywatności

Nr konta: 25 2490 0005 0000 4500 1478 6705 Alior Bank

Menu

Śledź nas