DZIECI

INDYWIDUALNIE

szkoła pływania dla  dorosłych

Dorośli

Zapraszamy do skorzystania z naszego indywidualnego programu nauki i doskonalenia pływania dla dorosłych! Oferujemy zajęcia skrojone specjalnie pod Twoje potrzeby i preferencje. Nasze założenia są proste – jeśli masz trudności z samodzielną motywacją do regularnych ćwiczeń, lub masz ograniczenia czasowe i nie możesz ćwiczyć w godzinach standardowych, my dostosujemy się do Ciebie. Nasz program obejmuje zajęcia w małych grupach, odbywające się w dogodnych dla Ciebie godzinach, abyś mógł/a dopasować trening do swojego harmonogramu. Wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania, w tym renomowaną metodę Total Immersion, która pomaga w poprawie techniki i efektywności pływania. 

Jesteśmy w stanie pomóc Ci w zdobyciu karty pływackiej. Oferujemy również przygotowanie do egzaminów sprawnościowych na wyższe uczelnie. Jeśli marzysz o udziale w zawodach sportowych, takich jak biegi uliczne czy maratony pływackie, możemy Cię przygotować. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą trenerską, która posiada doświadczenie w pracy z dorosłymi. Zadbamy o to, aby każda lekcja była efektywna i dostosowana do Twoich potrzeb.

Nasze zajęcia to nie tylko świetny sposób na naukę pływania, ale także efektywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Basen to doskonałe miejsce do poprawy ogólnej kondycji fizycznej, a także relaksu i odprężenia.

Nie czekaj dłużej, dołącz do naszego programu i osiągnij swoje cele w pływaniu!

CENNIK 

  • 90-120,- zł / zajęcia
  • obowiązuje system Pakiet: 10 lekcji

Szkoła pływania

Adres

ul. Leśna 36C / 4, 81-549 Gdynia

Kontakt

biuro@aliceswim.pl

+48 501 518 461

Ważne

Polityka prywatności

Nr konta: 25 2490 0005 0000 4500 1478 6705 Alior Bank

Menu

Śledź nas